Spar wchodzi na kolejny rynek

Autor: dlahandlu.pl 12 lipca 2017 09:50

Sieć supermarketów Spar działa również na Cyprze, na razie we współpracy z Ermes Department Stores. Podobnie jak w innych krajach, Spar ma stać się największym detalistą, jeśli chodzi o niezależnych przedsiębiorców prowadzących supermarkety.

Ermes jest już największym sprzedawcą detalicznym w Cyprze, jeśli chodzi o odzież, kosmetyki, DIY i elektronikę użytkową. Ma 83 sklepy na Cyprze i kolejne siedem w Grecji, łącznie 75 000 mkw. powierzchni handlowej.

Spar Cypr będzie nie tylko zarządzać własną siecią sklepów, ale również rozwijać się poprzez niezależnych przedsiębiorców. Pierwsze sklepy powinny otworzyć się w pierwszym kwartale 2018 r., a co najmniej 20 supermarketów powinno otworzyć swoje drzwi w ciągu najbliższych pięciu lat.

- Wprowadzenie sieci Spar na Cypr zapewni wiodącym niezależnym sprzedawcom możliwość reagowania na rosnącą koncentrację na rynku przy jednoczesnym zaspokajaniu potrzeb zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych klientów turystycznych - powiedział Tobias Wasmuht, dyrektor zarządzający Spar International.

- Pomimo, że będziemy korzystać z globalnej sieci Spar i usług wsparcia, nie stracimy z oczu potrzeby wzmocnienia lokalnych producentów, dystrybutorów i sprzedawców detalicznych, mających duży wkład w lokalną gospodarkę. To nowe partnerstwo z firmą Spar to doskonała okazja do osiągnięcia tego celu, a my jesteśmy bardzo pewni nowego przedsięwzięcia - dodał Marios Shacolas z Ermes.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,94

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane