Specjał inwestuje w system ważenia towarów wychodzących z magazynów

Autor: Specjał, www.dlahandlu.pl 19 czerwca 2013 09:54

Specjał wprowadził system ważenia towarów wychodzących z magazynów, aby uniknąć strat wynikających z niekompletnych dostaw. W pełni działa on już w trzech oddziałach: w Łodzi, Krakowie i Gdańsku.

- Mamy tam więc podwójną kontrolę realizacji zamówień wychodzących z magazynów: na podstawie kodów kreskowych oraz w oparciu o wagę dostawy. To eliminuje ogromną liczbę błędów. Sądzę, że gwarancja kompletności dostaw będzie przy takiej kontroli na poziomie rzędu 99 proc., a więc i straty będą znikome. Do końca roku wszystkie oddziały będą już w ten system wyposażone - mówi Krzysztof Tokarz, prezes Specjału.

Podejmowane przez GK Specjał przedsięwzięcia wymagają pozyskania sporej grupy fachowych pracowników. - Dlatego nie tylko zwiększamy zatrudnienie, ale i sporo wysiłku wkładamy w szkolenie pracowników. W tej dziedzinie nie staramy się minimalizować kosztów wiedząc, jak wiele zależy od dobrze przygotowanej załogi. Bardzo natomiast pilnujemy, aby wzrost zatrudnienia wynikał z rzeczywistych potrzeb i nie doprowadził
do jego przerostu - dodaje prezes.

- Specjał to silny i w pełni polski, nie rozwodniony kapitał. Jesteśmy jedyną na rynku firmą, która może się pochwalić, że jest w 100 procentach oparta na jednolitym, polskim kapitale. Tak na marginesie śmieszy mnie, gdy w reklamach np. portugalskiej de facto Biedronki pada sformułowanie: „My, Polacy... - dodaje Krzysztof Tokarz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane