PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Specjał przejmuje Hurtimex Leszno

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 22 września 2011 09:13

Specjał przejmuje Hurtimex Leszno

- Kosekwentnie realizujemy plan ekspansji na kolejne województwa. W miesiącu wrześniu włączyliśmy w swoje struktury Hurtimex Leszno, firmę która działa na terenie województwa lubuskiego i wielkopolskiego - mówi Maciej Czerwiński z PPHU Specjał.

Firma Hurtimex oferuje blisko 4 tysiące produktów, zatrudnia około 40 osób, dysponuje 6 samochodami ciężarowymi. Jest głównym dostawcą dla większości okolicznych sieci społemowskich i GS-owskich. Obsługuje także detaliczny handel tradycyjny, który działa w ramach franczyzowych sieci handlowych.

Hurtimex to przede wszystkim obsługa serwisowa i stacjonarna na bazie nowoczesnej wzorcowni klientów detalicznych. Oczywiście firma współpracuje także z firmami podhurtwymi, jednak nie one są głównym partnerem w działalności biznesowej Hurtimexu. Dla Hurtimexu najważniejszy jest lokalny handel tradycyjny.

Jak informuje nas przedstawiciel firmy, Specjał konsekwentnie realizuje strategię przejmowania mniejszych podmiotów, celem
jest budowa ogólnopolskiej firmy. Przystąpienie do grupy to kolejny etap,podobnie jak w przypadku ostatnich akwizycji Ery Wrocław i Kawaxu Bielska Białej.

PPHU Specjał to jeden z największych polskich dystrybutorów w branży FMCG zarządzający siecią magazynów i kilkoma sieciami handlowymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane