Specjał stawia na sklepy własne

Autor: www.dlahandlu.pl 26 czerwca 2013 10:41

GK Specjał chce położyć większy nacisk na sklepy własne. Obecnie ma 37 sklepów, a w 3-4 lata chce dojść do 200 placówek.

- Pozyskaliśmy nową osobę do zarządzania sklepami własnymi, która jest dobrym specjalistą w swojej branży. Czekałem na niego przez dwa lata, teraz to się udało i będzie pracować dla nas. W poprzedniej spółce, sklepy zarządzane przez tego menadżera osiągały bardzo dobre wyniki finansowe. Wierzę, że tak samo będzie u nas - mówi Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał.

Specjał chce otwierać sklepy tam, gdzie ma dobrą dystrybucję. W związku z tym spółka powiększa magazyny i zwiększa asortyment. - Tak było na Podkarpaciu czy na Śląsku, gdzie wyniki tych oddziałów naprawdę nas zaskoczyły. Oddział Łódź ma również duży potencjał, jeszcze niewykorzystany, ale powoli stajemy się w tym regionie spożywczym potentatem. Nasze obroty sięgają tam już 10 mln zł po pół roku działalności, tam franczyza rozwija się bardzo dynamicznie. Oddział Gdańsk notuje 5 mln obrót. Również Oddział Warszawa zaczyna się dobrze rozwijać korzystając z cross docka łódzkiego magazynu. Zamierzamy rozbudować magazyn w Rzeszowie z którego korzysta Lublin. Za miesiąc przenosimy się do nowego magazynu we Wrocławiu. Również Tomaszów Lubelski osiąga dobre wyniki, więc planujemy powiększyć tam naszą powierzchnię magazynową - zdradza prezes Specjału.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,32

  • Śr

    6,96

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane