PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Specjał usprawnia logistykę

Autor: Specjał, www.dlahandlu.pl 19 czerwca 2013 10:02

Grupa Specjał podpisała umowa z Fraikin Polska na dostawę 22 pojazdów, które zasiliły pięć oddziałów firmy na terenie Polski. 9 pojazdów trafiło do oddziału w Łodzi, 7 sztuk do oddziału w Gdańsku, 3 sztuki otrzymał oddział w Czeladzi, 2 sztuki zasiliły oddział we Wrocławiu oraz 1 sztuka oddział Kraków. Wszystkie samochody zostały już dostarczone.

- Cała specyfikacja zawartej na okres 60 miesięcy umowy została tak opracowana, aby w pełni sprostać wymaganiom klientów i zagwarantować prawidłowe funkcjonowanie struktury transportowej - informuje spółka.

Zamówione samochody to izotermy wyposażone w agregaty chłodnicze umożliwiające przewóz towaru w odpowiednich warunkach. Wyposażone są w windy załadowcze zapewniające sprawny załadunek i rozładunek przewożonych towarów. Biorąc pod uwagę specyfikę działalności Grupy Specjał opierającą się o funkcjonowanie 14 centrów dystrybucyjnych, sieć 37 sklepów własnych oraz sieć sklepów franczyzowych, usługa obejmuje pełen wynajem samochodów z szerokim pakietem przeglądów, napraw, serwisu ogumienia, ubezpieczeń i likwidacji szkód gwarantujący prawidłowe
funkcjonowanie floty, a tym samym terminową realizację dostaw i sprawny obrót dystrybuowanymi towarami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane