PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Specjał wynajął 4,5 tys. mkw. w SEGRO Industrial Park Wrocław

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 5 sierpnia 2013 15:46

SEGRO przekazał grupie kapitałowej Specjał, 4 500 m2 powierzchni magazynowej z modułem biurowo-socjalnym w ramach SEGRO Industrial Park Wrocław. Firma Specjał to drugi najemca, który wprowadził się do uruchomionej w I kwartale 2013 roku pierwszej inwestycji firmy na Dolnym Śląsku.

Powierzchnia wynajęta przez grupę Specjał jest w pełni dostosowana do potrzeb klienta w zakresie magazynowania i dystrybucji produktów FMCG. Specjał jest już drugim najemcą, który nawiązał współpracę z SEGRO w ramach wrocławskiej inwestycji. Prace nad pierwszą fazą, w ramach której powstał obiekt typu BTS o powierzchni niemal 7 000 m² dedykowany firmie DPD Polska, zakończyły się w marcu 2013 roku. Deweloper przewiduje również możliwość szybkiej realizacji kolejnych faz SEGRO Industrial Park Wrocław.

Zdzisław Wdowiak z grupy kapitałowej Specjał podkreśla, że o nawiązaniu współpracy z SEGRO zadecydowały kompleksowa oferta dewelopera oraz dogodna lokalizacja Parku: „Przed podjęciem finalnej decyzji przeprowadziliśmy dokładną analizę potencjalnych lokalizacji, umożliwiających nam dalszy rozwój grupy kapitałowej. Podjęliśmy decyzję o wynajmie powierzchni magazynowej w ramach SEGRO Industrial Park Wrocław z uwagi na jakość i kompleksowość usług dewelopera oraz doskonałą lokalizację Parku. Jesteśmy przekonani, że rozpoczęcie działalności w nowym obiekcie przyczyni się do realizacji naszych celów oraz wesprze nas w zapewnieniu naszym klientom usług najwyższej jakości."

Grupa Specjał istnieje na polskim rynku od 23 lat i posiada w swoim portfelu marki z branży FMCG, medycznej, a także ochrony osób i mienia oraz usług sprzątających. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane