Specjaliści w obszarze najmu dołączyli do zespołu Neinver Polska

Autor: dlahandlu.pl 17 września 2014 09:41

Ada Walentek i Wojciech Leszczyński jako Senior Leasing Managerowie będą odpowiadać za współpracę z najemcami we wszystkich projektach z portfolio firmy Neinver w Polsce.

Do zadań Ady Walentek i Wojciecha Leszczyńskiego należeć będzie wynajem powierzchni handlowych w obiektach zarządzanych przez NEINVER Polska. Będą to centra outlet FACTORY, parki handlowe FUTURA, jak i galerie handlowe: Galeria Katowicka i Galeria Malta.

Ada Walentek rozpoczęła pracę w branży nieruchomości handlowych w 2006 roku w Klepierre Management, gdzie pełniła funkcje Leasing Managera
i Leasing Directora. Wcześniej zarządzała działaniami z zakresu marketingu w dużych centrach handlowych. Ukończyła Uniwersytet Łódzki oraz Warszawską Szkołę Zarządzania i Marketingu. Uzyskała również licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Wojciech Leszczyński od 2009 roku pełnił funkcję Dyrektora ds. Rozwoju w Vistula Group. Wcześniej kierował obszarem nieruchomości i rozwoju
w firmach ALMA MARKET i LIDL Polska. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

NEINVER jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. NEINVER działa obecnie w sześciu krajach: w Hiszpanii, Polsce, Niemczech, Włoszech, Francji i Portugalii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,40

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane