PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sphinx Express w tarnowskim Gemini Park

Autor: dlahandlu.pl/pr 23 maja 2011 12:08

Sfinks Polska - spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło - otworzył restaurację Sphinx Express w Tarnowie. Będzie to pierwszy Sphinx w tym mieście i jednocześnie trzeci lokal tej marki w formacie express w Polsce.

- Po pierwszym okresie funkcjonowania dwóch testowych expressów możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z przebiegu fazy pilotażowej tego projektu. Bieżące funkcjonowanie obu restauracji pozwoliło na zweryfikowanie niektórych elementów, ale też potwierdziło większość naszych oczekiwań. Zgodnie z przewidywaniami, magnesem przyciągającym klientów jest rozpoznawalna i lubiana marka. Z opinii gości wynika, że cenią sobie możliwość zjedzenia szybkiego posiłku, kojarzonego z menu i jakością tradycyjnego Sphinksa. Ten potencjał i siłę marki będziemy wykorzystywać otwierając kolejne restauracje w formacie express - komentuje Mariola Krawiec-Rzeszotek, prezes zarządu Sfinks Polska.

Pierwszy Sphinx Express powstał w lutym tego roku w Mikołowie (woj. śląskie), a kolejny Gliwicach. Lokale nowego konceptu są plasowane w segmencie fast casual dining. Są to punkty gastronomiczne bez obsługi kelnerskiej oferujące szybkie i smaczne posiłki do zjedzenia na miejscu lub na wynos. W nadchodzącym czasie Sfinks Polska uruchomi także restauracje pod szyldem WOOK Express.

Sfinks Polska kontynuuje rozbudowę swoich sieci. Tarnowski Sphinx Express jest ósmą restauracją otwartą przez spółkę w tym roku. Równocześnie trwają prace inwestycyjne dotyczące kolejnych otwarć. Jeszcze w 2011 r. spółka zamierza uruchomić ok. 30 dodatkowych lokali pod markami Sphinx i WOOK, a wśród nich także kolejne punkty typu express.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane