Sphinx z sezonowym lokalem w Jastarni

Autor: dlahandlu.pl 29 czerwca 2015 11:33

Sieć restauracji Sphinx otworzyła lokal w nadmorskiej Jastarni. Mieści się on w bezpośrednim sąsiedztwie molo przy ul. Nad Zatoką 2. Nowy Sphinx jest restauracją sezonową i działa w systemie operatorskim.

Oprócz lokalu w Jastarni, spółka niedawno uruchomiła również restaurację Sphinx w Krakowie na Rynku Głównym 25. Jest to dziewiąty lokal pod tym szyldem w stolicy Małopolski i jej pobliżu.

Nowy piętrowy lokal w Jastarni o powierzchni około 420 mkw. dysponuje łącznie 270 miejscami, z czego 110 znajduje się wewnątrz restauracji. Goście mogą również skorzystać z ogródka i tarasu z widokiem na zatokę o powierzchni około 240 mkw., gdzie przygotowano 40 stolików i 160 miejsc.  Sezonowy lokal w Jastarni czynny będzie od maja do września przez cały tydzień w godzinach.

W nowej restauracji Sphinx na Rynku Głównym w Krakowie dla gości przewidziano 200 miejsc, przy czym ponad 70 zapewnia sala konsumpcyjna o powierzchni blisko 130 mkw. Oprócz tego do dyspozycji klientów jest też ogródek restauracyjny zajmujący niemal 140 mkw. z prawie 130 miejscami. Lokal w Krakowie działa w systemie operatorskim.

Sfinks Polska zarządza 110 restauracjami na terenie Polski, w tym siecią 95 restauracje Sphinx (segment casual dining), 10 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 5 restauracjami Wook (segment casual dining). Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,75

  • Min

    3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane