PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Społem chce być jak dyskonty. Uruchamia sklep Tanioch

Autor: dlahandlu.pl 13 czerwca 2014 10:00

Społem chce być jak dyskonty. Uruchamia sklep Tanioch

Sieć Społem przystępuje do kontrataku i na fali popularności dyskontów tworzy sieć Tanioch. Pierwsza placówka powstaje z takim właśnie szyldem powstaje przy ul. Żelaznej.

Wcześniej działał tu sklep z logo Społem Wola i Eden Premium. Był to wynik porozumienia z 27 października 2011r. zostało, które zakładało wspólną organizację działań handlowych, promocyjnych i negocjacyjnych. Jednak współpraca zakończyła się w 2013 roku, a logo Eden zniknęło ze sklepów Społem Wola.

W najbliższej okolicy sklepu działają 3 Biedronki, a ostatnio został uruchomiony także sklep Lidl (przy ul. Karolkowej). Popularność tego formatu skłoniła sieć Społem do stworzenia własnej formuły. Obecnie sklep jest wyposażany i zatowarowywany.

Społem Wola istnieje od ponad 140 lat i posiada 38 placówek spożywczo-przemysłowych. Spółdzielnia prowadzi również „Ogólnopolską Giełdę Antyków i Staroci" popularnie nazywaną „bazarem na Kole". Oprócz działalności handlowej „Społem" Wola zajmuje się wynajmem powierzchni handlowych i biurowych.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • oszukany klient 2015-07-15 15:53:24

  Eksperyment co najmniej nieudany...

  Niejednokrotnie wydana reszta nie zgadzała się z tym, co widniało na rachunku. Mała, ruda pani w krótkich włosach (jedna z dwóch ekspedientek) nie tylko regularnie nacina na kwoty, które w miesięcznym podsumowaniu dają efekt taki, że wychodzi drożej niż w sklepie 24h obok. Bardzo mi przykro, ale to chyba nie ma nic wspólnego z polityką TANIOCHA, nie wspominając już o tym, że jest to zwykła kradzież - czyn karany i może po prostu trzeba wyciągnąć z tego jakieś prawne konsekwencje????

  Nie wspominając o starszych niedowidzących osobach, które z ufnością dają małej pani swoje portfele w nadziei na uczciwą obsługę, a niestety kilka razy widziałam, jak bierze stamtąd więcej niż powinna. Jakiś nowy sposób naliczania marży?  Pozwolę sobie jeszcze skomentować po prostu chamskie komentarze dotyczące mojego życia prywatnego. Nie wydaje mi się, że jest tej pani sprawą, kiedy i co kupuję podobnie jak zwracanie się do klientów per TY.  Przez co najmniej 20 lat, przez Społem na Żelaznej przewinęły się różne ekipy, ale zawsze były normalne. To co się dzieje to totalna żenada. Po prostu chamstwo i złodziejstwo - nic dodać, nic ująć.

 • mózg 2014-06-16 16:21:45

  Społem ma problemy logistyczne,wizerunkowe i lojalnosciowe.Każdy na swój strój,dlatego ciągle ludzie Im nie wierzą,ze są skłonni zrobić coś wspólnie!!Ale może jest taka szansa?

 • Tomi Tomi Bum Bum 2014-06-14 11:10:34

  Prażanko czy Ty pracujesz w Mokpolu? Przecież tam gdzie jest teraz Tanioch mieliście do tej pory nowiutki sklep Mokpolu, czyli dawnego Społem Mokotów. Jak widać rzadko też korzystaliście z oferty sklepu Mokpolu skoro został zamknięty. Teraz macie Taniocha (co za okropna nazwa) i dbajcie o niego bo to nadal Polska Firma :-)

ZOBACZ WSZYSTKIE (8)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,38

 • Śr

  4,76

 • Min

  2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane