Spółka Inwestor szuka wykonawcy Galerii Kamiennej

Autor: dlahandlu.pl 21 marca 2011 09:14

Biuro Prawno-Finansowe Inwestor z siedzibą w Białej Podlaskiej ogłosiło przetarg nieograniczony na budowę Galerii Kamiennej w Starachowicach. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie 9 478 mkw.

Oferty na wybór wykonawcy będą przyjmowane do 1 kwietnia br. Wybrana spółka będzie miała dziewięć miesięcy na realizację tego projektu,

Galeria będzie się składała z dwóch budynków, które będą się mieściły przy zbiegu ulic Armii Krajowej, Kościelnej i Rzemieślniczej. Powierzchnia zbudowa obiektów wyniesie 1 933 mkw., powierzchnia całkowita - 9 478 mkw., a kubatura 38 878 metrów sześciennych.

Firma Inwestor zajmuje się działalnością finansową, w tym obrotem i pośrednictwem w obrocie papierami wartościowymi oraz obligacjami. Spółka działa także na rynku nieruchomości we wschodniej i centralnej Polsce. Jej sztandarową inwestycją jest położone w ścisłym centrum Białej Podlaskiej Centrum Handlowe Rywal o powierzchni 13,5 tys. mkw. oraz położone w centrum Skarżyska-Kamiennej oraz położone w centrum Skarżyska-Kamiennej Centrum Handlowe Hermes o powierzchni 13,8 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane