PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spółka Kamil zmienia nazwę na Retilia i dostarcza nowe usługi dla handlu

Autor: dlahandlu.pl 10 maja 2012 10:21

Po dwudziestu latach doświadczeń w branżowych sieciach handlowych, spółka KAMIL (należąca do Grupy Kapitałowej Macrologic) zmienia nazwę na Retilia i wprowadza nowe usługi dla handlu.


- Wykorzystując znajomość branży i uwzględniając tendencje rynkowe, będziemy pracować z klientem nad optymalnym przepływem wartościowej informacji handlowej w całej sieci jego placówek detalicznych. Jednocześnie zachowamy produkty do obsługi tychże placówek - mówi Piotr Kołodziejczyk, prezes zarządu.
Spółka jest przekonana, że w ten sposób lepiej dostosuje produkt do potrzeb klientów, dostarczając oprogramowanie i doradztwo informatyczne dla firm z sektora sprzedaży detalicznej.
Wsparcie w optymalnym zarządzaniu majątkiem obrotowym w sieci sklepów klienta oparte jest na rozwiązaniu retilia chain. Podstawę tej optymalizacji stanowi wykorzystanie funkcji szybkiego i poprawnego przetowarowania między punktami sprzedaży z uwzględnieniem cech produktu. W efekcie zarządzający siecią jest pewien prawidłowej obsługi sprzedaży oraz gwarancję rozłożenia towaru w całej sieci zgodnie z bieżącym popytem. Dodatkowo może skorzystać z systemów obsługi promocji i rabatów, a także programów lojalnościowych. Te ostatnie Retilia może obsłużyć w modelu outsourcingu.
Produktem informatycznym wykorzystywanym w sklepach, a opracowanym dla różnych rodzajów asortymentu, jest retilia.point. Jest to oprogramowanie odpowiadające konkretnej branży, lokalnie modyfikowane w zależności od potrzeb konkretnego sklepu.
Istotnym elementem oferty jest wynajem sprzętu (urządzeń fiskalnych i innych), połączony z pełną obsługą techniczną i zaopatrzeniem w materiały eksploatacyjne. Dzięki temu, przy otwieraniu nowej lokalizacji, sklep może przeznaczyć posiadane środki raczej na zakup towaru, niż na wydatki na sprzęt.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane