PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Spółka z grupy E.Leclerc czeka na uprawomocnienie decyzji w sprawie akcji MarcPolu

Autor: www.dlahandlu.pl 6 lutego 2012 13:50

Spółka z grupy E.Leclerc czeka na uprawomocnienie decyzji w sprawie akcji MarcPolu

Pod koniec grudnia odbyła się druga licytacja komornicza akcji spółki MarcPol., należących do Marka Mikuśkiewicza, dłużnika Immowidzew Sp. z o.o. Po zakończeniu licytacji, Immowidzew podjął decyzję o przejęciu na własność 166 000 akcji MarcPol S.A. za dokonaniem zaliczenia na wartość wierzytelności przysługującej jej wobec Marka Mikuśkiewicza.

23 grudnia 2011 roku Komornik Sądowy wydał w tej sprawie stosowne postanowienie.

Obecnie spółka oczekuje na uprawomocnienie się postanowienia, a gdy to nastąpi Immowidzew Sp. z o.o. stanie się akcjonariuszem MarcPol S.A.

- Immowidzew jest przekonany o bardzo dobrej kondycji spółki MarcPol i o jej doskonałej sytuacji ekonomiczno-gospodarczej. Zarząd Immowidzew nie podjął jeszcze żadnych wiążących decyzji co do dalszego postępowania z przejętymi akcjami, jednakże nie wyklucza na dzień dzisiejszy żadnej możliwości, w tym również ich sprzedaży - poinformowali nas przedstawiciele spółki E. Leclerc.

Jak już pisaliśmy, akcje zostały zajęte w postępowaniu egzekucyjnym przeciwko dłużnikom Grażynie Mikuśkiewicz i Markowi Mikuśkiewicz w celu zabezpieczenia wierzytelności, która na dzień 5 grudnia 2011 roku wynosi 34 086 912,79 zł. Licytacją objęty był pakiet imiennych serii A w ilości 200 000 sztuk.

Czytaj również: E.Leclerc: Nasze roszczenia względem dłużnika wraz z odsetkami wynoszą 34 mln zł

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane