Spółka z Grupy Eurocash nowym partnerem Virgin Mobile

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 6 września 2012 11:28

Virgin Mobile Polska rozszerza sieć sprzedaży doładowań oraz starterów dzięki podjęciu współpracy z nowymi partnerami - firmami PayUp (Grupa Eurocash) oraz Euronet. Do końca roku startery z logo Virgin Mobile dostępne będą już w 25 tys. punktów, a liczba miejsc, w których można doładować konto wzrośnie do 70 tys.

Virgin Mobile Polska to trzeci globalny operator na polskim rynku oraz największy operator wirtualny na świecie. Od 22 sierpnia 2012 roku sieć Virgin Mobile działa także w Polsce. To pierwszy kraj w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, w którym obecny jest ten operator.
Sieć sprzedaży Virgin Mobile Polska liczy obecnie 6 tys. punktów. Efektem intensywnego rozwój sieci sprzedaży, który jest zaplanowany na najbliższe miesiące, ma być wzrost liczby punktów sprzedaży do 25 tys. w przypadku starterów i 70 tys. w przypadku doładowań. Wśród partnerów, którzy tworzą sieć sprzedaży na terenie Polski, oprócz firm PayUp i Euronet, znajdują się także: Żabka, Relay, InMedio, Kolporter (TopPress), Kar-Tel, Lekkerland, Polski Tytoń, Lew oraz ICP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,69

  • Min

    2,86

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane