Spółka zależna Tower Investment zapewni finasowanie zakupu lokalu handlowego w Warszawie

Autor: dlahandlu.pl 5 września 2017 09:21

Zarząd Tower Investments S.A. poinformował, że Tower Investments Sp. z o.o., w której jedynym udziałowcem, zawarła ze spółką Gatid Investments Sp. z o.o., w której posiada 50 proc. udziałów, umowę nieodpłatnego przeniesienia praw i obowiązków wynikających z umowy przedwstępnej zakupu nieruchomości zlokalizowanych przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. W związku z zawarciem umowy projekt przy ul. Konstruktorskiej będzie realizowany z partnerem, który zapewni finansowanie 90 proc. ceny zakupu nieruchomości.

Przypomnijmy: 16 sierpnia br. spółka Tower Investments sp. z o.o. zawarła z Echo - Nowy Mokotów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Spółka komandytowa przedwstępną umowę zakupu lokalu handlowo - usługowego o projektowanej powierzchni około 1.635,55 mkw. oraz przylegającego do niego garażu wielostanowiskowego o projektowanej powierzchni około 753,81 mkw., obejmującego 28 miejsc parkingowyc zlokalizowanych przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie.

Cena zakupu nieruchomości wynosi 10,8 mln zł netto.

Umowa przyrzeczona zostanie zawarta do dnia 30 listopada 2017 r. o ile do tego dnia zostaną spełnione wszystkie warunki wskazane w umowie (m.in. uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, zaświadczenia o samodzielności lokalu oraz brak praw i roszczeń osób trzecich do nieruchomości), przy czym warunki zostały zastrzeżone na korzyść kupującego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane