Spółki z Grupy Eurocash wynajęły ponad 7 tys. mkw. powierzchni magazynowej

Autor: www.dlahandlu.pl 26 marca 2012 12:56

Spółki z Grupy Eurocash wynajęły ponad 7 tys. mkw. powierzchni magazynowej

Colliers International reprezentował Premium Distributors oraz Delikatesy Centrum - spółki z Grupy Eurocash - w wynajmie 7 100 mkw. powierzchni magazynowej w trzech centrach logistycznych.

Premium Distributors, grupa spółek zajmujących się dystrybucją mocnych alkoholi na rynek polski renegocjowała umowę najmu 2 300 m² powierzchni w nowoczesnym parku magazynowym Silesian Logistic Center zlokalizowanym w Sosnowcu. Dla tej samej spółki Colliers przedłużył umowę najmu 2 800 m² nowoczesnej powierzchni w Centrum Logistycznym Kraków II, usytuowanym w przemysłowej części Krakowa - dzielnicy Rybitwy. Właścicielem obydwu obiektów logistycznych jest Biuro Inwestycji Kapitałowej.

Rozszerzając współpracę z Eurocash Colliers wynajął powierzchnię dla kolejnej ze spółek tej grupy - Delikatesy Centrum - w obiekcie magazynowym parku przemysłowego Luboń, należącym do Luvena S.A. Całkowita powierzchnia najmu to 2 000 m².

- Cieszymy się, że firmy z grupy Eurocash zdecydowały się na wybór Colliers, jako swojego doradcy. Rekordowa ilość wynajętej przez nas powierzchni w zeszłym roku (ponad 550 000 m²) mobilizuje nas do dalszej pracy - podkreśla Szymon Gasparski, Associate, Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych, Colliers International Poland.

Eurocash to największa w Polsce grupa zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych. Poprzez szereg formatów dystrybucji, Grupa Eurocash koncentruje się na dystrybucji produktów do tradycyjnych sklepów detalicznych w całej Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane