PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Sprawa Galerii Stela trafiła do sądu

Autor: Dziennik Zachodni 24 sierpnia 2015 12:36

Inwestor Galerii Stela w Cieszynie,  firma Inbap, musi mierzyć się ze zmieniającymi się planami urzędników - donosi Dziennik Zachodni. Według inwestora strata z tytułu opóźnień może wynosić od 7 do 38 mln złotych. Sprawa trafiła do sądu.

Galeria Stela miała powstać już w 2014 roku. Do tej pory jej realizacja nie mogła się rozpocząć. Wszystko przez opóźnienia w tworzeniu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Jak donosi Dziennik Zachodni, budowa może znów się przesunąć. Miasto zmienia plany co do układu drogowego przy byłym dworcu PKS.

Z inicjatywy inwestora doszło do spotkania z przedstawicielami miasta. Urzędnicy przedstawili własne plany co do układu drogowego. Ma ono umożliwić budowę galerii handlowej.

 

W obiekcie mają powstać takie marki, jak: CCC, RTV Euro AGD, Martes Sport, Pepco i Świat Zabawek. Galeria Stela w Cieszynie będzie posiadała cztery kondygnacje oraz powierzchnię ok 10 tys. m.kw. powierzchni najmu. Za koncepcję i projekt architektoniczny odpowiada pracownia architektoniczna Król. Projektowanie Architektoniczne z Warszawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane