Sprawdź które sklepy będą otwarte 1 i 11 listopada

www.portalspozywczy.pl 31 października 2017 09:09

1 listopada - Dzień Wszystkich Świętych oraz 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości, to dwa z trzynastu dni, w których większość sklepów jest ustawowo zamknięta. Niektóre placówki handlowe mogą jednak w te dni pracować.

1 i 11 listopada zamknięte będą takie sklepy jak Auchan, Biedronka, Dino, E.Leclerc, Lidl, Mila, Netto, Piotr i Paweł, Polomarket oraz Tesco. Nie będą również czynne galerie i centra handlowe.

W przeddzień zarówno dnia Wszystkich Świętych, czyli we wtorek 31 października, jak i Narodowego Święta Niepodległości, czyli w piątek 10 listopada, godziny otwarcia zdecydowanej większości sklepów sieci Biedronka będą wydłużone do godz. 22:00. Pojedyncze placówki mogą działać w innych godzinach. Szczegółowe informacje są zawsze dostępne w poszczególnych sklepach sieci Biedronka.

Hipermarkety i supermarkety Carrefour będą zamknięte, ale w przypadku sklepów franczyzowych Carrefour Express i Globi, o godzinach otwarcia w okresie świątecznym decydują bezpośrednio właściciele tych sklepów.

Sklepy sieci Stokrotka będą nieczynne, natomiast w przypadku sklepów franczyzowych decyzja, co do otwarcia, pozostaje każdorazowo w gestii franczyzobiorcy. 

Właściciele sklepów należących do Grupy Kapitałowej Specjał (Nasz Sklep, Delikatesy Sezam, Lubazo) ustalają indywidualne godziny otwarcia sklepów. 

Otwarte będą sklepy na stacjach benzynowych oraz wybrane sklepy Żabka i Freshmarket. -  1 listopada br. w Dniu Wszystkich Świętych oraz 11 listopada br. w Święto Niepodległości sklepy Żabka i Freshmarket będą czynne krócej, w zależności od indywidualnej decyzji Franczyzobiorców, w godzinach: od 9:00 do 19:00 lub 11:00 do 21:00. Decyzję o otwarciu sklepów Żabka i Freshmarket podejmą osoby prowadzące poszczególne placówki – informuje Biuro Prasowe Żabki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane