PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Sprawdź najpopularniejsze produkty do zębów w e-sklepach

Autor: dlahandlu.pl 15 kwietnia 2016 10:34

Blend-a-med, Listerine, Jordan i Colgate to marki produktów do zębów, które były najbardziej popularne w ostatnich 14 dniach na półkach e-sklepów – wynika z raportu wygenerowanego przez Ocenmarke.pl i platformę Kwit Analytics.

W kategorii pasty do zębów liderem są produkty marki Blend-a-med. W e-sklepie Tesco pokrywają 28% kategorii, w e-sklepie Alma24.pl 35%, natomiast w e-sklepie sieci Piotr i Paweł 36%. W ostatnich 14 dniach w każdym z tych e-sklepów prawie wszystkie produkty były dostępne. Przynajmniej 2% pasty do zębów marki Blend-a-med było w promocji.

Płyny do płukania marki Listerine pokryły 33% tej kategorii w e-sklepie Tesco, 43% w e-sklepie Alma24.pl i aż 47% w e-sklepie Piotr i Paweł. W tym okresie klienci mogli kupić produkty Listerine w promocyjnych cenach jedynie w e-sklepie Tesco. Jednocześnie średnia dostępność była najwyższa w e-sklepie Alma (96%).
Jordan to marka nici dentystycznych, która stanowiła największą część kategorii – 47% w e-sklepie Tesco, 37% w e-sklepie Alma i 36% w e-sklepie Piotr i Paweł. Wszystkie produkty marki Jordan były dostępne w e-sklepie Alma24.pl i e-Tesco w ostatnich 14 dniach, ale żaden nie był na promocji w e-sklepach.
Jeśli chodzi o szczoteczki do zębów to liderem kategorii jest marka Colgate z 21% pokrycia kategorii w e-sklepie Tesco, 26% w e-sklepie Alma24.pl i Piotr i Paweł. Zarówno średnia dostępność, jak i średni czas w promocji szczoteczek Colgate był najniższy w e-sklepie Piotr i Paweł i najwyższy w e-sklepie Tesco.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • dama 2016-04-15 16:03:31

  To teraz w media expert jest bardzo duży wybór, jakas specjalna dedykowana oferta.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,96

 • Min

  2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane