Średni koszt związany z adaptacją mkw. salonu Quiosque to 2,5 tys. zł

Autor: dlahandlu.pl 20 kwietnia 2016 09:26

Średni koszt związany z adaptacją mkw. salonu Quiosque to 2,5 tys. zł fot. Quiosque

Marka odzieżowa QUIOSQUE istnieje na rynku od ponad 20 lat. W minionym roku spółka poszerzyła swoją sieć o 19 salonów, a wiele istniejących już sklepów poddano gruntownym remontom. W 2016 roku realizowane są kolejne otwarcia. Rozwój marki opiera się głównie na franczyzobiorcach.

QUIOSQUE ma obecnie ponad 120 salonów w całej Polsce i spory potencjał rynku do zagospodarowania.

Średni koszt związany z adaptacją metra kwadratowego salonu to ok. 2 500 zł. netto. Aby zostać franczyzobiorcą należy posiadać lokal nie mniejszy niż 100 mkw. i nie większy niż 130 mkw., w mieście powyżej 50 tysięcy mieszkańców.

- Już na starcie partner może liczyć na wsparcie centrali firmy: Nasza pomoc dotyczy wielu obszarów i można ją uzyskać na każdym etapie inwestycji. Począwszy od pomocy w doborze lokalizacji sklepu, negocjacjach z centrum handlowym - jeśli zaistnieje taka konieczność - przez realizację projektu architektonicznego, pozyskanie zezwoleń budowlanych – mówi Aleksandra Podsiadła, Manager ds. Ekspansji.

- O atrakcyjności oferty franczyzowej QUIOSQUE najlepiej świadczą dane dotyczące współpracy z partnerami.  Spójrzmy na liczbę partnerów, którzy rezygnują z naszej franczyzy. W 2015 roku było ich tylko dwóch, gdzie jeden z nich zrezygnował ze względu na wyprowadzkę z kraju. Przybywa  natomiast takich franczyzobiorców, których liczba lokalizacji wciąż się poszerza. Warto też wspomnieć o partnerach, którzy są z nami od początku istnienia firmy i nadal cieszą się satysfakcjonującą współpracą, niejednokrotnie wspominając na spotkaniach o bardzo ciekawych i pozytywnych historiach, które wydarzyły się na przełomie tego długiego okresu - opisuje Aleksandra Podsiadła.

Przeczytaj także:

- Uważam, że przedsiębiorca w naszym modelu może z powodzeniem poradzić sobie z prowadzeniem trzech do czterech sklepów – doradza Aleksandra Podsiadła.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,31

  • Śr

    5,95

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane