Stacje franczyzowe Orlen muszą poczekać na wdrożenie usługi cash back

Autor: dlahandlu.pl 21 lipca 2010 13:23

Klienci sieci PKN ORLEN mogą wypłacić niewielką ilość gotówki (do 200 zł) przy dokonywaniu płatności kartą debetową. Taka operacja jest możliwa dzięki uruchomieniu usługi cashback, dostępnej na wszystkich stacjach własnych koncernu.

Jak wykazał program pilotażowy usługa ta cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, o czym świadczyć może liczba transakcji przeprowadzonych w czerwcu - ponad 1500 transakcji, ze średnią wypłatą w kwocie 95 zł.

Pilotaż usługi cashback został uruchomiony w I kw. 2010 r. Programem zostało objętych 150 stacji marki ORLEN i Bliska. Obecnie, dokonywanie tego typu transakcji możliwe jest na 1335 stacjach własnych, należących do koncernu, w tym 734 stacjach pod marką ORLEN i 316 stacjach segmentu ekonomicznego - Bliska. Z usługi skorzystać mogą użytkownicy kart dwóch najbardziej popularnych w Polsce organizacji płatniczych - Visa i MasterCard. Wdrożenie usługi na stacjach franczyzowych, należących do sieci PKN ORLEN będzie możliwe dopiero po modyfikacji oprogramowania kasowego na stacjach paliw, które zaplanowane jest w najbliższych miesiącach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,96

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane