Starbucks otwiera kawiarnię w Sky Tower we Wrocławiu

Autor: www.dlahandlu.pl 25 maja 2012 09:16

24. marca została otwarta kawiarnia Starbucks we wrocławskim wieżowcu Sky Tower, który obecnie jest jednym z najwyższych budynków w Polsce. Otwarcia dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o. . Kawiarnia w Sky Tower to już piąta lokalizacja sieci we Wrocławiu, a tym samym 23. w Polsce.

Nowa kawiarnia Starbucks znajduje się na poziomie 0 w centrum handlowym zlokalizowanym w wieżowcu Sky Tower we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. W lokalu o powierzchni około 150 m2 znajduje się 38 miejsc siedzących, zaś zewnętrzny ogródek zlokalizowany w galerii zajmuje około 50 m2 i oferuje dodatkowe 30 miejsc.

- Bardzo się cieszę, że możemy dzisiaj świętować otwarcie kolejnej kawiarni Starbucks we Wrocławiu, tym razem w jednym z najwyższych budynków w Polsce. Wieżowiec Sky Tower to unikalna budowla, widoczna prawie z każdego punktu w mieście. Mamy nadzieję, że nasza nowa kawiarnia stanie się dla lokalnej społeczności - tutejszych mieszkańców oraz pracowników biur - równie wyjątkowym miejscem, co sam budynek, i że będą tu chętnie przychodzić, by odpocząć czy popracować przy kubku swojej ulubionej kawy - powiedziała Izabela Winsztal, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9801

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane