Starbucks Reserve zawita do Polski?

www.portalspozywczy.pl 21 marca 2017 14:58

– Zapoczątkowany w Seattle Roastery pomysł, by stworzyć miejsce dla miłośników wyjątkowych smaków i kaw ziarnistych, zdobywa coraz większą popularność. Goście mogą znaleźć tam rzadkie i unikatowe marki kaw premium z linii Starbucks Reserve, poznać alternatywne metody parzenia kawy oraz poczuć wyjątkową atmosferę, jaka tam panuje – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Adam Mularuk, Brand President Starbucks.

W Polsce istnieją dwa miejsca, gdzie rozwijany jest koncept Reserve Bar, zbliżony do kawiarni tworzonych na kształt Seattle Roastery – w Warszawie i we Wrocławiu. Jak podaje sieć, znaleźć tam można duży wybór oryginalnych kaw ziarnistych oraz różnorodną ofertę sposobów parzenia kawy, w tym kawę parzoną unikalną dla Starbucks metodą Clover.

Adam Mularuk Brand President sieci przyznaje, że sam koncept nieustannie ewoluuje. Czy w Polsce powstaną kawiarnie Reserve na kształt Seattle Roastery? Tego na razie nie wiadomo.

– W tym momencie trudno odpowiedzieć na pytanie, czy w Polsce mają szansę powstać kawiarnie Reserve na kształt Seattle Roastery. Na pewno widzimy potencjał w rozwoju tego typu formatów na rynku polskim –  powiedział serwisowi portalspozywczy.pl Adam Mularuk.

Portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,77

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane