Starbucks: W 2017 roku uruchomimy ok. 15 kawiarni

www.portalspozywczy.pl 30 stycznia 2017 15:28

Rok 2016 był bezwzględnie rokiem konkurencyjnym. Widzieliśmy duże wzmożenie działalności zarówno naszej sieci, jak i konkurencji. Costa po rebrandingu zaczęła nowe otwarcia. Widać było też prężną działalność Green Caffe Nero. Każdy z tych trzech graczy bardzo agresywnie podchodzi do budowania swojej pozycji na rynku – mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Adam Mularuk, Brand President Starbucks.

Sieć Starbucks w 2016 r. powiększyła się w Polsce o 12 lokalizacji i był to najbardziej dynamiczny rozwój w ciągu ostatnich lat. Jak zapowiada Adam Mularuk, Brand President Starbucks, kolejne lata mają przynosić jeszcze większą dynamikę wzrostu. Marka chciałaby być głównym graczem na rynku w Polsce. – Szacujemy, że w 2017 roku będzie ok. 15 otwarć. Chcemy otworzyć więcej kawiarni niż w tym roku – mówi w rozmowie z serwisem portlaspozywczy.pl Brand President sieci.

Ubiegły rok przyniósł również zmiany dotyczące oferty, szczególnie w części jedzeniowej. – Mamy dużo zmian, jeśli chodzi o to, co nazywamy "fresh food", czyli świeżo przygotowanymi produktami na miejscu. Każda z firm próbuje zachęcić swoich klientów dobrą ofertą produktową – przyznaje.

Portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Smart shopper Warszawa 2017-01-31 16:20:34

    Ja już do Starubcksa nie pójdę. Skoro chcą zaturniać nachodzców, to niech i nachodzcy u nich piją kawe.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane