Starogardzianie z niecierpliwościa czekają na nowe galerie handlowe

Autor: naszemiasto.pl 6 września 2011 12:18

Gdzie są te galerie handlowe? - pytają zawiedzeni starogardzianie, patrząc na dwa duże tereny w centrum miasta, na których od kilku lat nic się nie buduje - pisze naszemiasto.pl

Oba tereny oddziela od siebie al. Jana Pawła II. Na jednym chcą budować galerię dwaj miejscowi przedsiębiorcy Tomasz Pastwa i Mariusz Szwarc (20 tys. m kw. pow. użytkowej, około 80 sklepów). Po drugiej stronie ulicy jest nieruchomość, gdzie ma powstać galeria Focus Mall (ponad 22 tys. m kw. dla 110 sklepów), a inwestorem jest spółka z brytyjskim kapitałem Parkridge Retail Development. Tylko że inwestorzy nie mają nawet jeszcze pozwoleń na budowę. Czy w takim razie w ogóle zamierzają zrealizować swoje przedsięwzięcia, o których mowa jest już od blisko 4 lat?

- Jesteśmy na etapie wynajmu powierzchni handlowej firmom, na razie nic więcej nie mogę powiedzieć - informuje portal krótko Agnieszka Janas, rzecznik prasowy Parkridge Retail Development.

Nieco więcej informacji podaje Tomasz Pastwa, który także zaznacza, że są prowadzone rozmowy z potencjalnymi najemcami powierzchni w galerii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane