Staropolskie Specjały połączą się z Ekofood

Autor: dlahandlu.pl 5 kwietnia 2017 14:46

Zarząd „Staropolskie Specjały” Spółki z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach - Zdroju powziął informację o podjęciu w dniu 5 kwietnia 2017 roku przez nadzwyczajne walne zgromadzenia spółek „Staropolskie Specjały” Spółki z o.o. oraz Ekofood Spółki z o.o. uchwał, w których wyrażona została zgoda na połączenie „Staropolskie Specjały” Spółki z o.o. (jako spółki przejmującej) z Ekofood Spółką z o.o.(jako spółką przejmowaną) poprzez przeniesienie całego majątku spółki przejmowanej na spółkę przejmującą.

Ponadto wyrażona została zgoda na plan połączenia przyjęty w dniu 28 lutego 2017 roku przez zarządy łączących się spółek. 

Połączenie będzie dokonane poprzez przeniesienie całego majątku spółki przejmowanej na spółkę przejmującą. Spółka przejmująca posiada 100% udziałów w kapitale zakładowym spółki przejmowanej.

Przeczytaj także:

Każda z łączących się spółek prowadzi działalność gospodarczą polegającą w szczególności na prowadzeniu zakładu mięsnego z nowoczesnym magazynem, wyposażonego w nowoczesne systemy zarządzania produkcją, linie rozbiorowe oraz linie pakujące. Spółki wyspecjalizowane są w rozbiorze i sprzedaży elementów mięsa produkcyjnego oraz konfekcji i sprzedaży mięsa kulinarnego.

Zarządy łączących się spółek przewidują, iż połączenie wzmocni ich pozycję rynkową, pozwoli na zmniejszenie kosztów działalności, skumulowanie działań marketingowych i bardziej efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim oraz zasobami materialnymi i przede wszystkim osiągnięcie takich efektów stawiają sobie jako cel połączenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,77

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane