PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Start-up DelFast rusza z franczyzą

Autor: dlahandlu.pl 28 czerwca 2016 15:19

Start-up DelFast rusza z franczyzą fot. Delfast


Serwis ekspresowych (w ciągu godziny) dostaw kurierskich na rowerach elektrycznych DelFast chce uruchomić serwis także poza Warszawą na zasadach franczyzy.

Aby zostać franczyzobiorcą należy zadbać np. o zlokalizowanie stacji kurierskiej w pobliżu sklepów internetowych, z którymi zamierza się podpisać umowę o współpracy. Stacja powinna znajdować się na parterze wolno stojącego budynku (35m2) i być wyposażona w wygodne podjazdy i pochylnie.

Rozpoczynając działalność franczyzową z DelFast przedsiębiorca zyskuje prawo
wykorzystania marki handlowej na określonym terenie, rowery elektryczne gotowe do
eksploatacji i odpowiednio zaprogramowany system CRM do ewidencji zamówień. Główne biuro DelFast gwarantuje wsparcie i konsultacje na wszystkich etapach uruchamiania programu franczyzowego, a także obsługę prawną i reklamową. Biuro centralne zobowiązuje się również do prowadzenia szkoleń nowych pracowników.
Firma DelFast została założona w 2014 r. przez przedsiębiorcę Daniila Tonkopiy'a. W 2015 roku zostało otwartych 5 stacji DelFast w Kijowie, po kilku miesiącach firma zaczęła działać na polskim rynku pod kierownictwem Andrieja Byczkowskiego. Na początku 2016 roku DelFast pojawił się w Kazachstanie, z czego w trzech miastach na zasadzie franczyzy.
Najważniejszymi klientami są sklepy internetowe sprzedające urządzenia elektryczne,
poczta, banki, pizzerie. Oprócz zleceń firmowych DelFast zajmuje się również obsługą osób prywatnych. Niedawno serwis zaprezentował własny projekt roweru elektrycznego mogącego poruszać się z prędkością do 95 km/h z możliwością przebiegu 60 km po jednokrotnym naładowaniu akumulatora. Pierwsze środki DelFast pozyskał w 2014, a na początku 2015 otrzymał dofinansowanie w wysokości 250 000 tysięcy dolarów od Imperious Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  20,65

 • Śr

  11,51

 • Min

  9,57

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane