PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Startuje budowa Galerii Siemianowice Śląskie. Neonet najemcą

Autor: dlahandlu.pl 3 kwietnia 2014 16:11

Grupa Kapitałowa DL Invest Group jako inwestor rozpoczyna realizacje parku handlowego w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Kapicy 8, w centrum miasta. Dzięki prawomocnemu pozwoleniu budowlanemu prace budowlane rozpoczną się w ciągu kilku najbliższych dni.

Obiekt ma być gotowy do końca 2014 roku, a jego powierzchnia zajmie ponad 3.000 mkw. Pomieści się tu hipermarket spożywczy oraz ok 8 sklepów, parking i myjnia samochodowa.
Za komercjalizację obiektu jest odpowiedzialna spółka akcyjna DL Project Management S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej DL Invest Group, która skomercjalizowała takie obiekty handlowe jak: Galeria Rydułtowy, Galeria Ruda Śląska, czy też biurowiec DL Center Point Katowice.
DL Project Management S.A. jest również generalnym wykonawcą inwestycji.
Jak informuje Tomasz Rąba dyrektor sprzedaży i marketingu na obecnym etapie sfinalizowano umowy z operatorem spożywczym, klubem fitness, apteką, siecią Neonet uzyskując 70 proc. komercjalizacji. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Xxxx 2014-10-10 18:50:13

    Może i tani ale obsługę mają beznadziejną, dodatkowo "tragarze" nie patrzą co robią i generują straty osobom które kupiły duży sprzęt.

  • Weneta 2014-08-18 08:35:26

    Cieszę się, że powstają nowe sklepy Neonet, bo jest tam naprawdę tanio, jest wiele promocji i wyprzedaży. Towar wysokiej jakości i bardzo miła obsługa.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane