PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Startuje europejska platforma zakupowa Metro Group i Auchan

Autor: www.dlahandlu.pl 18 grudnia 2014 09:48

17 grudnia spółki Metro Group i Auchan zorganizowały w Luksemburgu pierwszą wspólną konferencję. Spotkanie stanowi początek międzynarodowego partnerstwa w zakresie zakupów, które zostało ogłoszone pod koniec października. Umowa ma połączyć siłę przetargową dwóch wiodących firm handlowych.

Przypomnijmy, Firmy zawarły dwie umowy. Pierwsza dotyczy wspólnych negocjacji z nowymi dostawcami na poziomie globalnym.
Druga obejmuje wspólny zakup międzynarodowych usług oraz produktów non-food, które będą sprzedawane przez obie firmy niezależnie.

- Partnerstwo zakupowe jest nowym pojęciem w świecie handlu detalicznym. Połączone zostaną kompetencje zakupowe dominującej hurtowni z wiodącym sprzedawcą detalicznym. Podstawowym przedmiotem działalności Grupy Auchan jest detaliczna sprzedaż towarów codziennego użytku. Metro Group jest aktywny w sektorze hurtowym i detalicznym w krajach, w których Grupa Auchan nie jest obecna. Te fakty doprowadziły nas do podjęcia decyzji o współpracy, która zaowocuje rozwojem naszych firm, jak i przyniesie korzyści naszym klientom - wyjaśniły wtedy obie firmy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • toot 2015-01-06 13:34:54

    klienci to tak odczują że będa mieli w ofercie większy szajs niz dotyczas za większe pieniądze

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane