Startuje nowy serwis zakupów grupowych Szmalback.pl

Autor: dlahandlu.pl/pr 14 kwietnia 2011 11:14

Szmalback.pl to nowy serwisu, który dołączył do grona największych serwisów zakupów grupowych w Polsce. To innowacyjna platforma zakupowa, za pośrednictwem której można dokonywać zakupów w jednym z wielu e-sklepów. Każdy zarejestrowany klient serwisu otrzymuje premię pieniężną.

Zaczyna się od dwuetapowej rejestracji, którą zaproponuje system. Procedura jest bardzo prosta, a szybka rejestracja umożliwia zakupy. Co jest ciekawostką zakupów dokonuje się bezpośrednio w wybranym sklepie. Za każdą transakcję za pośrednictwem serwisu klient otrzymuje ,,żywą gotówkę" (kilka procent od zakupu), która wpływa na konto. Po zakończonej transakcji można sprawdzić stan salda w Szmalback.pl i zobaczyć ile gotówki wróciło po ostatnim zakupie. W chwili kiedy kwota przekroczy 40 zł można przelać zgromadzoną gotówkę na dowolne konto bankowe.

Użytkownicy platformy to potencjalni klienci e-sklepu, właściciel ma więc bezpośredni dostęp do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Rozliczenie następuje zgodnie z modelem „Cost Per Buy", przedsiębiorca nie spotka się z żadnymi ukrytymi kosztami. Od porównywarek cenowych, serwisów aukcyjnych, Szmalback.pl odróżnia fakt, że płaci się tylko za autentycznie zdobytego klienta. System przedstawia konsumentom wszystkie promocje i rabaty, które oferuje dany sklep. Ponadto istnieje możliwość organizowania akcji specjalnych jak kiermasze i wyprzedaże, które pozwalają na szybkie zdobycie klientów.

Użytkownicy korzystają wyłącznie z ofert renomowanych i bezpiecznych sklepów. Platforma umożliwia tworzenie grup zakupowych, wishlist, wymianę opinii ze znajomymi, czy cedowanie prowizji na innych użytkowników. Serwis jest w pełni bezpieczny, nie przechowuje żadnych danych osobowych, numerów kart kredytowych lub haseł. Szmalback.pl reprezentuje użytkownika w razie wszelkich problemów z reklamacją, przesyłką itp.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    0,82

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane