PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Statuetki Prime Property Prize Trójmiasto 2014 przyznane

Property News 20 lutego 2014 10:34

9 lutego br., w czasie konferencji Prime Property Prize Trójmiasto 2014, zostały przyznane statuetki Prime Property Prize Trójmiasto 2014. Nagrody przyznano w sześciu kategoriach: Centrum handlowe, Biurowiec, Hotel, Obiekt logistyczno-magazynowy, Deweloper oraz Inwestycje Komercyjne.

Ideą konkursu jest wyróżnianie regionalnych projektów, tworzonych zarówno przez lokalnych deweloperów jak i największych, międzynarodowych inwestorów sektora nieruchomości. Nagrodę Prime Property Prize Trójmiasto 2014 w kategorii Centrum Handlowe otrzymało Centrum Riviera w Gdyni.
O tytuł ten rywalizowały także: Brama Pomorza w Lipienicach k. Chojnic, Galeria Bałtycka w Gdańsku, Park Handlowy Matarnia w Gdańsku oraz CH Jantar w Słupsku.
Statuetkę odebrał Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający w firmie Mayland Real Estate Sp. z o.o.
Realizacja centrum była ogromnym wyzwaniem dla dewelopera i architektów. Unikalna lokalizacja - na zielonym wzgórzu i jednocześnie przy głównej arterii łączącej Trójmiasto - predestynowała bowiem do stworzenia projektu będącego nową wizytówką miasta. Ideą przedsięwzięcia było stworzenie przestrzeni kojarzącej się zarówno z naturą, jak i klimatem nadmorskich kurortów, dającej poczucie ciepła, klasy i komfortu. To jeden z argumentów, który - oprócz potencjału handlowego - przekonał najemców do otwarcia sklepów w tym kompleksie. Sukces inwestycji potwierdzają wyniki odwiedzalności.
Głosami ekspertów i czytelników portalu propertynews.pl nagroda Prime Property Prize Trójmiasto 2014 w kategorii Biurowiec trafiła do kompleksu Olivia Business Center w Gdańsku. Rywalizowały o nią także: Alchemia w Gdańsku, Łużycka Office Park, BCB Business Park i BPH Office Park w Gdańsku.
Nagrodę odebrał Maciej Grabski, prezes, Olivia Business Centre.
Dzięki tej inwestycji Gdańsk - jako destynację biznesową - odkryły tak wielkie koncerny jak niemiecki Bayer czy francuski Playsoft, tworząc miejsca pracy dla setek osób.
Obecnie kompleks tworzą trzy biurowce, a czwarty zostanie oddany do użytku w marcu. W ten sposób powstaje największe centrum biznesowe i biurowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w centrum aglomeracji, przy głównej arterii łączącej całe Trójmiasto - alei Grunwaldzkiej.
Biurowce docelowo zaoferują 120 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej o najwyższym standardzie. Kompleks wyróżnia nie tylko skala, ale też rozwiązania architektoniczne, projektowe, wykonawcze i zastosowanie najnowszych technologii.


 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,22

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane