PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Stokrotka jednego dnia otwiera cztery supermarkety w nowej wizualizacji

Autor: dlahandlu.pl 13 grudnia 2013 11:59

Stokrotka jednego dnia otwiera cztery supermarkety w nowej wizualizacji

14 grudnia sieć Stokrotka uruchomi swoje cztery nowe placówki detaliczne. Trzy z nich otworzone będą w Lublinie i okolicy: przy ulicy Pozytywistów 1, ulicy Samsonowicza 1 oraz w miejscowości Kozubszczyzna 67A na obrzeżach Lublina. Czwarta Stokrotka powstanie w Leżajsku przy ulicy Kopernika 5A.

Wszystkie placówki prezentować będą rozwiązania ekspozycyjne i komunikacyjne opracowane przez Stokrotkę w ramach nowego systemu identyfikacji wizualnej. Znakiem rozpoznawczym nowych supermarketów jest zmodyfikowana oferta asortymentowa z nasickiem na świeże produkty wysokiej jakości: owoce, warzywa, mięsa i wędliny, pieczywo od lokalnych dostawców oraz rozszerzenie asortymentu o produkty gotowe do spożycia i poddane wstępnej obróbce kulinarnej. Nowy obowiązujący od września koncept, wdrażany jest we wszystkich nowych supermarkety Stokrotka.

Nowe otwarcia wzmocnią pozycję Stokrotki w Lublinie, gdzie będzie ona operatorem łącznie już 20 placówek detalicznych, a 48 w całym województwie lubelskim. Sieć liczyć będzie 211 supermarketów Stokrotka na terenie całej Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane