PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Stokrotka: Większość towarów kupimy bezpośrednio od producentów

Autor: dlahandlu.pl 6 listopada 2012 15:28

Stokrotka: Większość towarów kupimy bezpośrednio od producentów

Od czerwca 2012 roku Stokrotka wzmacnia i optymalizuje strukturę organizacyjną sieci celem przygotowania spółki do realizacji ambitnych planów rozwojowych w kolejnych latach. Obecnie opracowujemy długoterminową strategię i wyznaczamy nowe cele, które mają wzmocnić wizerunek i rozpoznawalność marki Stokrotka oraz zwiększyć efektywność marketingu sprzedażowego - mówi Dariusz Kalinowski, prezes sieci Stokrotka.

- Wyraźna wizja rozwoju Stokrotki przewiduje również zacieśnienie współpracy z partnerami handlowymi. Przygotowujemy się do wdrożenia własnego zaplecza logistycznego, które pozwoli nam nabywać zdecydowaną większość towaru bezpośrednio od producentów, a nie tak jak dotychczas od dystrybutorów. Dążymy do tego, aby Stokrotka była jak najbardziej konkurencyjna względem innych sieci oraz atrakcyjna zarówno dla naszych partnerów, jak i dla klientów - komentuje Dariusz Kalinowski, prezes zarządu Stokrotki.

Spółka Stokrotka powstała w 1994 roku w Lublinie, a obecnie obejmuje swym zasięgiem teren całego kraju. Pierwszy supermarket Stokrotka powstał w Łęcznej koło Lublina w 1996 roku. Sieć obejmuje 202 sklepy.

Typowa powierzchnia handlowa Stokrotek wynosi od 400 do 800 m. kw., w zależności od zapotrzebowania i warunków rynkowych, aczkolwiek w sieci funkcjonują również rentowne sklepy o powierzchni zarówno nieco mniejszej jak i większej. W ofercie supermarketów znajduje się
do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych. W Stokrotkach dostępne są też produkty lokalne od regionalnych dostawców oraz marki własne (ok. 350 pozycji).

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ... 2012-11-06 18:22:20

    To się portugalczyk zgarbił...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane