PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Stokrotka z nowym centrum dystrybucyjnym w Lublinie

Autor: dlahandlu.pl 19 stycznia 2016 15:03

Stokrotka z nowym centrum dystrybucyjnym w Lublinie Ruszyło drugie centrum dystrybucyjne Stokrotki, fot. Emperia

Sieć Stokrotka 18 stycznia 2016 roku uruchomiła drugie centrum dystrybucji w ramach własnej sieci logistycznej.

Na koniec ubiegłego roku Stokrotka miała już 327 sklepów, z czego 80 sieć otworzyła od początku 2015 roku. Netto Stokrotce przybyło 75 placówek. W 2016 roku Stokrotka spodziewa się nie mniej niż 100 nowych lokalizacji. W związku z tak intensywnym rozwojem sieci, spółka rozwija również własny system logistyczny.

Drugie po Teresinie, centrum dystrybucji mieści się w Strefie Ekonomicznej Felin w Lublinie. Docelowo zatrudnienie znajdzie w nim około 150 osób. Obecnie na system logistyczny sieci Stokrotka składają się dwa centra dystrybucji: w Teresinie i Lublinie oraz 8 magazynów regionalnych. W związku z planowanym intensywnym tempem rozwoju, spółka rozważa uruchomienie kolejnego centrum dystrybucji.

Stokrotka stanowi część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, której koordynatorem jest Emperia Holding S.A. notowana od 2002 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Stokrotka jest spółką z polskim kapitałem, powstała w 1994 roku w Lublinie. Pierwsza placówka detaliczna tej sieci rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1996 roku w Łęcznej koło Lublina. Obecnie jest operatorem ponad 320 supermarketów i marketów Stokrotka zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całym kraju.

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane