Stowarzyszenie Polska Ekologia partnerem instytucjonalnym na Food Show 2017

Autor: dlahandlu.pl 10 marca 2017 12:09

Stowarzyszenie Polska Ekologia powstało w 2006 roku i skupia producentów, rolników oraz przetwórców, którzy produkują żywności z surowców ekologicznych z przekonaniem, że produkty te są bardziej wartościowe dla człowieka. Organizacja została partnerem instytucjonalnym na Food Show 2017!

- Dzisiaj mamy już na świecie dwa zupełnie odrębne rynki żywności: rynek żywności konwencjonalnej i rynek żywności ekologicznej. Dwa rynki i dwa rodzaje produktów spożywczych. Powstają one na różnych polach, przetwarzane przy różnych reżimach technologicznych, sprzedawane są w różnych sklepach albo na różnych półkach, są odrębnie oznakowane i podlegają różnym przepisom prawa! Żywność konwencjonalna i żywność ekologiczna, to dzisiaj dwa różne światy! - wyjaśnia organizacja.

Stowarzyszenie Ekologia Polska skupia ludzi, którzy żyją w świecie żywności ekologicznej.

Stowarzyszenie jest instytucją proponującą program promocyjno-informacyjny EKOEUROPA – JAKOŚĆ I TRADYCJA. Ta ogólnopolska organizacja skupia przetwórców i producentów ekologicznych z całej Polski oraz inne organizacje działające w sektorze rolno-spożywczym.

Food Show 2017 to pierwsza edycja nowatorskiej formuły wydarzenia dla biznesu spożywczego, branży HoReCa oraz całego sektora kulinariów, która odbędzie się w dniach 16-18 marca w Katowicach. Zapowiadamy trzy dni wystaw, prezentacji produktów żywnościowych, degustacji, pokazów gotowania, warsztatów kulinarnych, debat i dyskusji branży spożywczej oraz gastronomicznej, osobistych spotkań mistrzów kuchni, biznesu spożywczego i branży HoReCa oraz miłośników gotowania i dobrego jedzenia.

Zapraszamy na stronę wydarzenia: www.foodshow.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane