Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi - Biedronka popiera protest pracowników handlu

www.portalspozywczy.pl 28 kwietnia 2017 13:46

Zarząd Stowarzyszenia Stop Wyzyskowi - Biedronka w pełni popiera żądania dziesiątków tysięcy pracownic i pracowników sieci handlowych, którzy postanowili w dniu 2 maja 2017 przystąpić do protestu przeciwko złym warunkom pracy i płacy – czytamy w oświadczeniu Stowarzyszenia Stop Wyzyskowi - Biedronka, które przesłał do serwisu portalspozywczy.pl Piotr Adamczak, przewodniczący „Solidarności” w Biedronce.

„Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi – Biedronka już od czternastu lat walczy o prawa pracowników zatrudnionych w portugalskiej sieci handlowej „Biedronka”. Przez kilka ostatnich lat liczba skarg napływających do naszego Stowarzyszenia była mniejsza. Było to efektem ciężkiej walki, między innymi naszego Stowarzyszenia (…). Jednak dzisiaj znowu pracownicy Biedronki piszą i dzwonią do nas, prosząc o interwencję, bo naruszane są ich prawa pracownicze (…)” – czytamy w stanowisku stowarzyszenia.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,53

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane