Stwórz DżentelMema - nowy konkurs marki Ahmad Tea London

Autor: pr 5 lutego 2018 14:01

Stwórz DżentelMema - nowy konkurs marki Ahmad Tea London Fot. materiały prasowe

Stworzenie mema za pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji to zadanie czekające na uczestników najnowszego konkursu Ahmad Tea London. Do wygrania aż 3 romantyczne wycieczki do Londynu dla dwojga oraz 150 zestawów herbat. Motywem przewodnim zabawy jest flirt angielskiej damy i dżentelmena.

Ruszyła zabawa z marką Ahmad Tea London pt. „Damy i DżentelMemy”. Zadanie konkursowe jest proste – wystarczy wejść na stronę www.ahmadtea.pl/dzentelmemy i udowodnić, że błyskotliwie władamy słowem, odpowiadając na pytanie za pośrednictwem autorskiego DżentelMema. Następnie należy zarejestrować kod promocyjny, który znaleźć można między innymi wewnątrz promocyjnych opakowań herbat Ahmad Tea London. Na każdym etapie trwania konkursu uczestnicy będą mieli okazję wygrać jeden ze 150 zestawów wysokiej jakości herbat. Zgłoszenie dwóch lub więcej kodów w danym miesiącu uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody dodatkowej, którą jest podróż do Londynu – stolicy kraju, w którym picie herbacianego naparu jest narodowym rytuałem.

Konkurs to zabawa, która ma za zadane przybliżyć konsumentom angielskie pochodzenie marki. To zaproszenie do świata brytyjskiej damy i dżentelmena, ich specyficznego humoru i nienagannych manier – mówi Ewa Spychała, Marketing Manager LEVANT Foods.

Całą talię „Flirtu towarzyskiego w brytyjskim stylu” zakupić można na stronie www.sklep.smacznego.pl. Stylizowane karty w stylu retro. Rewersy z pięknymi rycinami. Pudełko zawiera 14 kart oraz 1 „jokera” z kodem promocyjnym. Gra przeznaczona dla 2 lub więcej graczy w wieku od 12 lat.

Zgłoszenia konkursowe uczestników będą przyjmowane do dnia 9.04.2018 r. i będą podzielone na etapy:
• Etap pierwszy: Zgłoszenia Konkursowe będą przyjmowane od dnia 19 stycznia 2018 r. do dnia 12 lutego 2018 r. Ogłoszenie wyników pierwszego etapu nastąpi w dniu 27 lutego 2018 r. b)
• Etap drugi: Zgłoszenia Konkursowe będą przyjmowane od dnia 13 lutego 2018 r. do dnia 12 marca 2018 r. Ogłoszenie wyników drugiego etapu nastąpi w dniu 27 marca 2018 r.
• Etap trzeci: Zgłoszenia Konkursowe będą przyjmowane od dnia 13 marca 2018 r. do dnia 9 kwietnia 2018 r. Ogłoszenie wyników trzeciego etapu nastąpi w dniu 24 kwietnia 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,54

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane