Subway otwiera dwa punkty w Tarnowie

Autor: dlahandlu.pl 29 września 2016 14:46

SUBWAY widzi w Polsce duży potencjał rozwoju swojej sieci nie tylko w największych aglomeracjach. Marka uruchomiła właśnie dwa nowe lokale w Tarnowie.

Pierwszy z nich mieści się w galerii Gemini Park Tarnów, największym w mieście centrum handlowym. Zajmuje powierzchnię 40 mkw. i jest zlokalizowany w obrębie tzw. food court. To już siódmy punkt należący do przedsiębiorcy Dariusza Wilgosza, który ma restauracje z logo SUBWAY m.in. w Rzeszowie, Zakopanem i Stalowej Woli.

- Nasz koncept biznesowy polega na franczyzie. W skali globalnej aż ok. 80 procent franczyzobiorców SUBWAY to tzw. Multi Unit Owners - przedsiębiorcy posiadający więcej niż jedną restaurację. Oczywiście jesteśmy również otwarci na nowych przedsiębiorców - informuje Michał Piasecki, regionalny Agent ds. rozwoju SUBWAY w południowo-wschodniej Polsce.

Właśnie drugą z tarnowskich restauracji SUBWAY otworzyli, rozpoczynający współpracę z marką, bracia Mateusz i Michał Dyngosz. Lokal, o powierzchni 90 mkw. mieści się na parterze jednej z kamienic przy ul. Krakowskiej – głównej ulicy Tarnowa.

Oba punkty wykończone są w aranżacji tzw. Metropolitan Decor. Marka sukcesywnie wprowadza ten projekt wystroju lokali już od dwóch lat. 

- Jednoczesne uruchomienie dwóch restauracji w Tarnowie dowodzi po prostu potrzeb rynku. Dziś poziom świadomości konsumenckiej, kultura właściwego odżywiania, waga, jaką przywiązujemy do świeżości produktów, jest taka sama u mieszkańców Gdańska czy Warszawy jak i innych znacznie mniejszych ośrodków. To potencjał, który będziemy starali się zagospodarować. Dlatego planujemy uruchamianie naszych punktów w kolejnych miastach i miejscowościach lubelszczyzny, małopolski, podkarpacia i woj. świętokrzyskiego dodaje Piasecki.

SUBWAY, to powstała w Stanach Zjednoczonych, obecnie największa na świecie, pod względem liczby lokali, sieć tzw. restauracji szybkiej obsługi. Globalnie posiada dziś ponad 44 800 t punktów w 112 państwach. W Polsce sieć SUBWAY liczy obecnie 120 restauracji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    15,07

  • Min

    10,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane