Subway otworzył w Katowicach nowy koncept - Subway Cafe

www.portalspozywczy.pl 31 października 2012 13:58

Na terenie dworca PKP w Katowicach wystartował nowy koncept restauracji szybkiej obsługi Subway. Chodzi o Subway Cafe, który jest pierwszym punktem w Europie.

- Zależało nam na wprowadzeniu nowego konceptu właśnie w Polsce. Jest ona bardzo dobrze rokującym, stale rozwijającym się rynkiem. Liczba naszych restauracji w kraju stale rośnie, obecnie jest ich już 62. Jednocześnie mamy pewność, że Subway Cafe nie zginie tu pośród setek miejsc z logo Subway. Najbliższe pół roku pokaże, czy nowy pomysł przyjął się na tyle, żeby rozpocząć jego ekspansję w pozostałych krajach Europy - mówi Martin Princ, odpowiadający za rozwój marki w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
W ofercie pilotażowego punktu Subway Cafe, obok sandwiczy, będzie można zakupić kawę, zimne napoje oraz wyroby piekarnicze. Niewielkimi modyfikacjami uległ także wystrój wnętrza restauracji. Do tej pory firma rozwijała koncept na terenie USA, gdzie pod szyldem marki działa 20 takich punktów.
Pierwsza restauracja Subway w Polsce powstała w 2000r. w Warszawie, w okolicy Giełdy Papierów Wartościowych. Obecnie sieć liczy 62 punkty w całym kraju, z kolejnymi 10 w budowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,96

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane