Subway poszuka franczyzobiorców na seminariach

Autor: portalspozywczy.pl 11 maja 2011 12:51

Fast-foodowa sieć Subway planuje w tym roku sprzedać w Polsce 50 licencji franczyzowych. Obecnie Subway prowadzi w Polsce 37 markowych restauracji.

- Polski rynek jest dla nas jednym z najważniejszych w ramach regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Dlatego w tym roku chcemy tutaj znacząco wzmocnić nasz rozwój. Planujemy sprzedać aż 50 licencji franczyzowych i otworzyć kolejne nowe restauracje - mówi Martin Princ, menedżer rozwoju sieci Subway na Europę Środkową i Wschodnią.

W celu dalszego przyspieszenia rozwoju w Polsce uruchamiamy internetową kampanię skierowaną na wyszukiwanie nowych partnerów. Przygotowujemy także specjalne seminaria dla osób zainteresowanych współpracą.  - W chwili obecnej 70 procent naszych partnerów franczyzowych prowadzi więcej niż jedną restaurację Subway, co z pewnością stanowi interesujący trend - podał Martin Princ.

W Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie sieć bardziej znacząco rozwija się od 2007 roku, franczyzanci prowadzą obecnie ponad 250 restauracji. W tym roku powinno do nich dołączyć kolejnych 170.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane