PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Subway: Tylko 1,4 proc. franczyzobiorców zamknęło restaurację w przeciągu roku od rozpoczęcia działalności

Autor: pr/dlahandlu.pl 11 lutego 2014 09:23

Jak wynika ze statystyk sieci Subway, od początku obecności marki na polskim rynku tylko 1,4 proc. jej franczyzobiorców zamknęło swoją restaurację w przeciągu roku od rozpoczęcia działalności.

To wynik m.in. dobrego przygotowania poprzedzającego otwarcie własnej restauracji. Obok 2-tygodniowego szkolenia w wybranym ośrodku sieci oraz podręcznika operacyjnego, firma gwarantuje swoim franczyzobiorcom pogłębione szkolenia e-learningowe w ramach tz. Uniwersytetu Subway. Ich zakres obejmuje zarówno kwestie operacyjne, produktowe, jak i te związane m.in. z zarządzaniem, marketingiem czy finansami oraz kwestiami kadrowymi i dotyczącymi obsługi i serwisu.

- Nie tylko wnikliwie analizujemy wszystkie wskaźniki zanim wydamy zgodę na otwarcie restauracji we wskazanej lokalizacji, ale też bardzo gruntownie przygotowujemy naszych franczyzobiorców do poprowadzenia biznesu, niezależnie od tego, jakie doświadczenie w tym zakresie już posiadają mówi Martin Princ, odpowiedzialny za rozwój marki w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Sieć Subway liczy ponad 40.000 restauracji w 103 krajach i jest największą siecią restauracji na świecie. Pierwsza restauracja Subway w Polsce powstała w 2000 r. w Warszawie. Obecnie sieć liczy 86 punktów w całym kraju, z kolejnymi 10 w budowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,28

 • Min

  2,80

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane