Supermarket jak miasto - zobacz bydgoskie sklepy sieci Piotr i Paweł (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 18 stycznia 2018 17:32

Supermarket jak miasto - zobacz bydgoskie sklepy sieci Piotr i Paweł (galeria) Supermarket Piotr i Paweł przy ul. Nakielskiej 86, fot. materiały prasowe

Supermarket  Piotr i Paweł w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 86 powstał w 2017 roku, a jego właścicielem jest Sławomir Zienowicz. Sklep z jednej strony nawiązuje do włoskich miasteczek, a z drugiej – do powściągliwego i konsekwentnego w formie i materiale porządku. Kolorystyka supermarketu jest surowa, zachowana w czerni, bieli i szarościach, ocieplona naturalnym kolorem drewna orzechowego.

Przestrzeń supermarketu potraktowana jak miasto – wprowadzono, zaczerpnięte z teorii urbanistyki – struktury powierzchni, pozytywnie oddziałujące na obserwatora – uliczki, rejony, pasma graniczne, znaki szczególne, płaszczyzny i linie prowadzące. Użytkownik jest wprowadzony w przyjazny skalą ciąg czasoprzestrzenny, dzięki czemu będzie czuł się komfortowo i szybko zorientuje się w topografii „miasta”.

Wyjątkowy w tym sklepie jest również asortyment. Garmażerka, cukiernia, pieczywo – to wszystko przygotowywane jest na miejscu przez profesjonalnych kucharzy.

Piotr i  Paweł przy ul.Nakielskiej 86 to jeden z trzech supermarketów prowadzonych przez Sławomira Zienowicza w Bydgoszczy. W drugim,  nowo wyremontowanym supermarkecie przy ul. Grzymały Siedleckiego 20, klienci mają również możliwość dokonywania zakupów nie tylko w  nowoczesnym wnętrzu, lecz również korzystania ze znakomitych  dań wytwarzanych na miejscu.  

W Bydgoszczy sieć Piotr i Paweł posiada łącznie 5 sklepów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • seb. 2018-01-19 21:07:51

  nie wszystek umrę

  oby...

 • Jacek 2018-01-19 14:07:06

  Piotr i Paweł? Fajna sieć kiedyś ale wszyscy piszą, że upada i bankrutuje to prawda?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,99

 • Śr

  5,00

 • Min

  2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane