PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Supersam: Udało się powrócić do handlowej tradycji tego miejsca

Property News 7 października 2016 17:06

8 października katowicki Supersam obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny. - Udało nam się powrócić do handlowej tradycji tego miejsca. Supersam wrócił w nowym, odświeżonym wydaniu spełniając potrzeby dzisiejszych klientów. Wpisał się w centrum miasta, wielu mieszkańców traktuje Supersam jako codzienny punkt zakupów, pomiędzy pracą a domem - mówi Grażyna Morawiec – Jóźwicka, dyrektor Domu Handlowego Supersam.

– Lokalizacja Supersamu to jeden z jego największych atutów. Podobnie jak jego wielkość – zakupy w nim po prostu nie są męczące. Zarówno Katowice jak i cały Śląsk mają wiele dużych galerii i centrów handlowych ale kompaktowe i usytuowane w samym sercu Śląska jest tylko jedno – Supersam. Po roku zarządzania mogę z całą pewnością stwierdzić, że takiego centrum handlowego tu brakowało. Najbardziej cieszy mnie jednak fakt, że Supersam to zdecydowanie więcej niż oferta handlowa, klienci lubią spędzać tu czas, jest swobodnie i kameralnie. – komentuje Grażyna Morawiec – Jóźwicka, dyrektor Domu Handlowego Supersam.

Nowy Supersam przede wszystkim uzupełnia istniejącą już ofertę handlową centrum Katowic. Znalazły się w nim 24 popularne marki, nieobecne w centrum miasta do tej pory: Empik, Pepco, Aldi, New Look, Monnari, Sportsdirect, Atlantic, Silesia Jeans, Szachownica, Grey Wolf, UrbanCity, Sergio Leone, TextilMarket, KIK, Passero, Strefa Diet, Hobby4Men, Top Secret, Esotiq, Pafoscan Sport, Greenpoint, Strefa podróży i Jatomi Fitness. W ciągu roku ofertę centrum uzupełniły punkty takie jak Media Expert oraz Piekarnia Wilamowice. Dla najmłodszych we wrześniu ruszył plac zabaw.

Inwestorem DH Supersam jest Griffin Real Estate, za zarządzenie obiektem odpowiada Knight Frank.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • juti 2016-10-16 12:40:52

    Za czasów Dody były, teraz Lisowska nie wpada, ale otwarcia dalej są spore, szczególnie w tych sklepach wolnostojących czyli nie w galeriach.

  • quasta 2016-10-12 14:12:27

    A czy ktoś wie czy media expert nadal ma takie otwarcia z pompą? Szkoda ze nie mają już w zwyczaju odwiedziny gwiazd, tak jak keidyś doda

  • benny 2016-10-08 17:32:38

    Chodzę głównie do pepco, empiku i media expert nie licząc wypraw na przeceny na ciuchy

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane