Sushi Factory dostawcą dań japońskich do sklepów Żabka

Autor: dlahandlu.pl 19 czerwca 2017 13:18

Sushi Factory dostawcą dań japońskich do sklepów Żabka fot. Sushi Factory

W sklepach Żabka pojawiły się dania japońskie Sushi4You – gotowe zestawy oraz przekąski, tzw. onigiri. Poszerzona oferta Żabki to wynik współpracy nawiązanej z producentem, firmą Sushi Factory.

Od 9 maja br. klienci ponad 3,6 tysięcy Żabek zlokalizowanych w całej Polsce mogą wybierać spośród pięciu nowości od Sushi4You. To zestawy Haruto i Masato oraz przekąski Onigiri. – W Żabkach rozwijamy ofertę dań gotowych i przekąsek, które zabiegani klienci mogą spożyć łatwo i szybko, nawet bez podgrzewania, a sushi jest jej dobrym dopełnieniem – mówi Barbara Furmańczuk, dyrektor kategorii QMS w spółce Żabka Polska.

Nowości na półce sklepów Żabka to m.in. zestaw Haruto, który składa się z 9 kawałków sushi i zawiera takie rolki, jak: california roll z łososiem wędzonym i łososiem pieczonym, hosomaki z warzywami oraz futomaki z paluszkiem krabowym. Drugim zestawem jest Masato, zawierający 13 kawałków sushi. To california roll z pieczonym łososiem, futomaki z wędzonym łososiem i paluszkiem krabowym, hosomaki z warzywami oraz nigiri z krewetką oraz łososiem surowym. W każdym z zestawów znajdują się pałeczki do jedzenia sushi oraz saszetki – z ostrym chrzanem wasabi, imbirem marynowanym i sosem sojowym.

Nowością w sklepach Żabka są Onigiri Sushi4You. To przekąski z ryżu uformowanego w trójkątny kształt, dostępne w trzech wariantach – z łososiem wędzonym, łososiem pieczonym oraz kurczakiem.

Sushi4You to marka należąca do Sushi Factory - polskiej fabryki z podpoznańskiego Robakowa. Przedsiębiorstwo niedawno informowało o zwiększeniu zatrudnienia z 25 do 160 osób oraz uruchomieniu nowych linii produkcyjnych. - Obecnie posiadamy moce pozwalające na wyprodukowanie blisko 1 mln tacek z sushi miesięcznie, czyli ok. 40 tys. dziennie. Tym samym jesteśmy największą tego typu fabryką w Polsce oraz jedną z największych w Europie – mówi Maciej Bernat, dyrektor handlowy. Wartość Sushi Factory szacowana jest na 10 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane