PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Świat Książki w Centrum Serenada

Autor: pr 3 marca 2016 14:04

Znana ogólnopolska sieć księgarń „Świat Książki” zagości w krakowskim Centrum Serenada. Sklep będzie miał powierzchnię 131 mkw.

Świat Książki to sieć księgarń, księgarnia internetowa oraz wydawnictwo. Wydawnictwo działa na polskim rynku od 1994 roku. Najpierw było częścią Bertelsmann Media, a w roku 2011 właścicielem wydawnictwa stała się grupa wydawnicza Weltbild. W 2013 roku wyodrębnił się z niej Świat Książki, który należy obecnie do Spółki Dressler. Wyłącznym dystrybutorem oferty wydawniczej Świata Książki jest FK Olesiejuk.

Oferta krakowskiej Serenady stale się poszerza. Komercjalizacja galerii przekroczyła już 70% GLA. W Centrum znajdzie się ponad 150 sklepów i butików, salonów usługowych, restauracji, kawiarni i barów. Oferta modowa Serenady to przede wszystkim sklepy Grupy LPP, Grupy Inditex, H&M oraz Van Graaf.

Budowa Serenady rozpoczęła się w ubiegłym roku, a jej zakończenie planowane jest na 2017. Wykonawcą stanu surowego jest RD Bud. Deweloper wykona ponadto nowy bezkolizyjny węzeł drogowy z ulicą Bora-Komorowskiego. Wiadukt usprawni dojazd z centrum miasta i wyjazd w kierunku Nowej Huty, a także udrożni ruch na całym obszarze Olszy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane