Świat Win Mołdawii w marketach Selgros

Autor: pr 24 maja 2017 08:41

Świat Win Mołdawii w marketach Selgros fot. materiały prasowe

Jeszcze niemalże do końca maja na wszystkich miłośników win, w marketach Selgros w całej Polce, czekają eksperci, którzy wprowadzą nas w świat Win Mołdawii. Do pierwszych dni czerwcowych można zakupić tu produkty oferty Premium Selection  Wine of Moldova w specjalnych cenach, a także powalczyć, m.in. o podróż szlakiem winnic Mołdawii.

Wykwalifikowani i przeszkoleni przez zawodowych sommelierów promotorzy opowiadają o wysokiej jakości wytrawnych Win Mołdawii, a także zapraszają do poznania legendarnej marki, której credo brzmi: „Stworzone przez pokolenia winiarzy w największych winnicach świata, do rozkoszowania się smakiem na Wschodzie i Zachodzie, z duchem legendy, którą każdy może poczuć”.

Na konsumentów czekają tu upominki oraz najlepsze wina w specjalnych cenach. Będą oni mogli również dowiedzieć się, jak wygrać podwójne zaproszenie na podróż szlakiem winiarni i winnic Mołdawii, a także wziąć udział w jesiennym corocznym wydarzeniu – Narodowym Dniu Wina. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie facebook.com/winamoldawii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane