Świąteczna akcja marki Nivea

Autor: pr 15 listopada 2016 09:55

Świąteczna akcja marki Nivea Fot. mat. pras.

14. listopada po raz 3. rusza akcja NIVEA „Pielęgnuj bliskość w Święta”, podczas której marka, wspierająca Polaków w pielęgnowaniu relacji z bliskimi, pragnie ułatwić im dzielenie się świątecznymi życzeniami w tradycyjnej formie, dając możliwość wysłania 100 000 świątecznych kartek.

Co roku 96% Polaków otrzymuje życzenia świąteczne. Jeśli nie są składane osobiście, wysyłamy je SMSowo lub przekazujemy telefonicznie. Coraz rzadziej jednak wysyłamy tradycyjne kartki pocztowe – robi to tylko 30% Polaków, chociaż z reguły bardzo lubimy je otrzymywać. NIVEA pomaga w pielęgnowaniu bliskości i tradycji podczas Świąt, dając możliwość wysłania kartek świątecznych najbliższym. Dzięki temu zachęca Polaków do okazywania sobie bliskości i troski.

Mechanizm akcji jest prosty. Aby wysłać kartkę świąteczną, wystarczy zarejestrować się na stronie www.nivea.pl, dodać wybrane zdjęcie przedstawiające siebie lub swoich najbliższych i napisać życzenia oraz wpisać adres, na który ma zostać dostarczona kartka. NIVEA bezpłatnie wydrukuje i dostarczy kartkę na dowolny adres w Polsce. Każdy zarejestrowany użytkownik strony może wysłać do 5 kartek z życzeniami. Użytkownicy Klubu Moja NIVEA i NIVEA BABY mają możliwość przesłania życzeń do 10 bliskich osób.

 Akcja „Pielęgnuj bliskość w Święta” trwa od 14-go listopada do 20-go grudnia 2016. 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,40

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane