Świąteczna kampania i konkurs marki Tymbark

Autor: pr 1 grudnia 2016 13:19

Świąteczna kampania i konkurs marki Tymbark Fot. mat.pras.

Tymbark po raz kolejny przypomina, że w grudniu warto dać coś od siebie – i zachęca każdego, by zostać Świętym Mikołajem.

Świąteczny spot Tymbarku można zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych w Polsce. To historia małego chłopca, który na Święta chce spełnić swoje marzenie i zbiera kieszonkowe na nową parę pięknych korków piłkarskich. Drobne kwoty otrzymywane za wykonane dla bliskich prace domowe zbiera skrupulatnie do skarbonki. 

Finał starań dziecka jest zaskakujący i rozczulający. Tymbark w świątecznym spocie przypomina, że niekoniecznie realizacja własnych pragnień jest najważniejsza – większą radość może sprawić zadbanie o spełnienie marzeń naszych bliskich. Dając coś od siebie innym, z pewnością poczujemy magię Świąt. Spot na końcu odwołuje się do konkursu realizowanego przez Tymbark – wchodząc na www.dajcosodsiebie.pl, każdego dnia można starać się o to, by Kapsel spełnił w naszym imieniu marzenie wybranej osoby.

Świąteczna kampania Tymbarku pojawi się także w kinach, na VOD oraz YouTube. Działania prowadzone będą także w Internecie – za pomocą kampanii banerowej oraz w social mediach. Natomiast w bankomatach zobaczymy animację nawiązującą do świątecznej komunikacji marki.

Ponadto startuje wielki konkurs, w którym marka zachęca każdego do zaangażowania się w spełnianie marzeń swoich bliskich. 

Tymbark postanowił umożliwić każdemu spełnienie świątecznego życzenia bliskiej osoby – po raz drugi rusza akcja Daj coś od siebie. Marka zaplanowała na grudzień wiele różnorodnych działań.

Wielki konkurs Tymbarku będzie trwał od 01.12. do 22.12.2016 r. poprzez aplikację konkursową pod adresem www.dajcosodsiebie.pl. By wziąć udział w akcji, wystarczy opisać Kapslowi marzenie kogoś, na kim nam zależy. Najciekawsze listy zostaną nagrodzone – każdego dnia Tymbark spełnia jedną prośbę, a zgłaszający mają szansę zdobyć aparaty Polaroid Snap. Część z życzeń zostanie zrealizowanych przez ekipę Tymbarku już w grudniu, a relacje będą pojawiać się na bieżąco w mediach społecznościowych.

Kapsel nie byłby sobą, gdyby nie przygotował dodatkowych atrakcji dla swoich fanów! Użytkownicy portali społecznościowych mogą codzienne zdobywać dodatkowe nagrody – przez cały miesiąc na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Snapchacie pojawiać się będą konkursy, w których można wygrywać zestawy gadżetów.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane