PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Świąteczna kampania outdoorowa marki Krakus

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 8 marca 2012 14:22

Świąteczna kampania outdoorowa marki Krakus

Marka Krakus (Agros-Nova) od kilku dni prowadzi ogólnopolską świąteczną kampanię outdoorową. W największych aglomeracjach miejskich, na kilkuset nośnikach, pojawiły się wizerunkowe billboardy oraz citylighty ze sztandarowymi Wielkanocnymi produktami Krakusa: ogórkami konserwowymi i żurkiem.

Celem kampanii jest wzrost świadomości marki Krakus w segmencie przetworów owocowo-warzywnych i zup gotowych, jak również promocja świątecznej oferty marki.

Reklamy Krakusa zwracają uwagę użyciem charakterystycznych ikon, jednoznacznie kojarzących się z Wielkanocą, oraz świeżej, wiosennej kolorystyki. Wyliczanka budzi skojarzenia ze świąteczną listą zakupów, na której nie powinno zabraknąć produktów marki Krakus, które od lat są niezbędnym elementem wielu świątecznych śniadań i obiadów.

Marka Krakus to lider w kategorii koncentratów zup oraz wicelider w kategorii zup gotowych i ogórków konserwowych. Przetwory owocowo-warzywne Krakusa są popularne w wielu krajach poza Polską, m.in. w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Japonii, Australii, czy USA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane