Świąteczna kampania reklamowa produktów Helio

Autor: pr 2 grudnia 2016 11:49

Świąteczna kampania reklamowa produktów Helio Fot. mat.pras.

Firma Helio rozpoczęła świąteczną kampanię reklamową, wzmacniającą wizerunek marki i wspierającą sprzedaż popularnych bożonarodzeniowych produktów. Działania skupiają się przede wszystkim na telewizji, prasie, Internecie i outdoorze.

Prowadzona w kluczowym dla branży bakaliowej okresie przedświątecznym intensywna kampania promocyjna ma na celu zwiększenie sprzedaży uznanych produktów Helio, w tym przede wszystkim bakalii bez konserwantów Helio Natura oraz bezglutenowych mas do ciast Helio. Szerokie cross-mediowe działania obejmują czołowe ogólnopolskie kanały telewizyjne oraz kanały tematyczne, a także prasę branżową, lifestylową i kobiecą.

Kampania realizowana jest także działaniami content marketingowymi w Internecie, obejmującymi m.in. przygotowanie modnych i poszukiwanych przez konsumentów video-przepisów, współpracę z blogerami, kampanie banerowe oraz aktywność w mediach społecznościowych. Do wsparcia sprzedaży marka wykorzystuje również reklamę outdoorową w największych miastach Polski. Kampania uzupełniona jest także promocją w punktach sprzedaży.

Kompleksowość i spójność prowadzonych działań mają na celu intensyfikację sprzedaży produktów Helio w okresie przedświątecznym oraz wzmocnienie świadomości marki w dłuższym przedziale czasowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane